03     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Rzut Okiem - Gry


KONIEC PIRACTWA?
Warszawska policja informuje, że zamierza raz na zawsze zakończyć problem piractwa na stadionie dziesięciolecia (który to już raz?:) Niedawno policja urządziła "najazd" na stadion i zatrzymała jedną osobę zabezpieczając towar o wartosci 136 tys. PLN. Kolejny łup miał podobno wartość pięciokrotnie większą. Naloty na warszawską giełdę będą powtarzane. Mi osobiście coś nie chce się w to wierzyć :P

BATTLEFIELD 1942: THE ROAD TO ROME

BATTLEFIELD 1942: THE ROAD TO ROME

Miłośnicy Battlefielda mogą już zacierać ręce bowiem nadchodzi pierwszy dodatek do BF-a. W The Road to Rome dostaniemy do dyspozycji 8 nowych pojazdów między innymi: niemieckie i angielskie czołgi jak i działa przeciwczołgowe, włoską łódź podwodną, niemieckiego BF-110 i brytyjskiego Mosquito - dwusilnikowy bombowiec o iście niszczycielskiej sile. Gra będzie oferować 6 nowych map, 3 nowe bronie, włączając Brytyjskiego Stena i wyrzutnik granatów. Dodatek będzie chodził na poprawionym silniku gry, który ma jeszcze dokładniej przedstawiać pole bitwy. Jak widać same nowości i wspaniałości :) ile z tego będzie prawdą przekonamy się w pierwszym kwartale 2003 roku.

WAR CUP
Nigdy bym się nie spodziewał że z WarCrafta można zrobić piłkę nożną. A jednak okazuje się, że można. Niejaki "Wakeman" stworzył moda do WC który przemienia grę w śmiercionośny football. Gra pozwala ci wybrać pomiędzy jednym z 12 bohaterów występujących w grze, każdy ma swoje stare znane umiejętności oraz kilka nowych :) Mod daje oczywiście do dyspozycji nowe mapki, przystosowane do gry w "nogę". Można go pobrać pod adresem: http://maps.warcraftiii.net

BLACK & WHITE 2

BLACK & WHITE 2

W Black & White pozwoliłeś światu porządzić się swoimi prawami, ponieważ był dokładnie taki jaki chciałeś żeby był. Jako bóg spełniłeś swoją misję. Lecz przez ten czas, gdy ciebie nie było, trochę się tu zmieniło... Plemiona zaczęły na siebie napadać, kraść, rabować i głosić wiarę we własnych, nowych bogów - taka sytuacja prowdzi wyłącznie do wojny. Czy jesteś na nią gotowy? Miejmy nadzieje, że tak bo plemiona Edenu są i potrzebuja boskiego wsparcia. W B&W2 mieszkańcy wiosek staną się nareszcie bardziej "samowystarczalni" i pozwolą ci skoncentrować się wyłącznie na boskiej działalności. Sami będą stawiać mury obronne, budować domy itp. Tym razem poddani będą bardziej otwarci w głoszeniu wiary u innych plemion, co także będzie prowadzić często do wojny. Czy dopuścisz do rozlewu krwi czy też wstrzymasz wojnę będzie zależeć wyłącznie od ciebie. Wybieraj.

BLOODRAYNE

BLOODRAYNE

Fabuła gry nie jest skomplikowana. Po II wojnie światowej grupa nazistów poleciała do Ameryki, odkryli tam siedlisko zła, zawarli pakt z diabłem i chcą przejąć kontrolę nad naszą planetą. Jedyną osobą, która może ich powstrzymać, jest nasza super-sexowna, super-silna bohaterka :) Agentka Bloodrayne będzie posiadała nieziemskie umiejętności. Będzie potrafiła spowalniać czas, dokonywać niesamowitych skoków, omijać naboje, dzięki piciu krwi swoich ofiar będzie zyskiwać siłę itp. itd. Jej podstawową bronią będą ostrza przyczepione do nadgarstków. Twórcy obiecują mroczna atmosferę gry i niesamowitą akcję - oj, chyba zapowiada się kolejny hit, czyżby przyszedł czas na zbieranie funduszy?:)
AGE OF MYTHOLOGY BIJE REKORDY

AGE OF MYTHOLOGY

W przeciągu pierwszych 2 tyg. Od wydania gry nabyło ją już ponad 1500 osób. Jak mówią twórcy gra swoją popularność zawdzięcza pięknej trójwymiarowej grafice (z tym się zgodzę :) długiej i wciągającej kampanii i niesamowitym efektom specjalnym. Bardzo możliwe, że gra pobije rekord sprzedaży AGE OF KINGS, który wynosił 10 tyś. egzemplarzy.

ETHERLORDS II

ETHERLORDS II

Dane nam będzie ponownie odwiedzić piękny świat Etherlords! Wybierz jednego z dostępnych w grze bohaterów i poprowadź go do zwycięstwa. W grze dostępne będą 4 nowe kampanie, w pełni interaktywna mapa świata i dziesiątki nowych potworów. Nasz bohater wraz z doświadczeniem będzie zyskiwał nowe umiejętności a nawet zmieniał swój wygląd! Każda z misji będzie nieliniowa. Do gierki będzie dołączony bardzo łatwy w obsłudze edytor map. Miejmy nadzieje, że wszystko, co obiecują twórcy okaże się prawdą, szkoda tylko, że data premiery nie została jeszcze podana:(

DRAGON EMPIRES

DRAGON EMPIRES

Zapowiada się bardzo ciekawy MMORPG. DRAGON EMPIRES będzie się działo w wielkiej krainie w świecie fantasy. Wyspą będą rządzić klany graczy i oni będą ustalać prawo. Jeśli dominujący klan ustali prawo zakazu zabijania, a ktoś je złamie, będzie od razu ścigany i tropiony przez obrońców prawa czyli tytułowych Dragon Empires. Grafika będzie oczywiście full 3d jak widać na screenach. Gra ma zostać wydana w pierwszym kwartale 2003.

NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCE SIĘ GRY W USA
1 Harry Potter & Komnata Tajemnic
2 The Sims: Zwierzaki
3 The Sims Deluxe
4 Roller Coaster Tycoon 2
5 Backyard Hockey
6 Medal Of Honor: Allied Assault Spearhead
7 Zoo Tycoon
8 Age Of Mythology
9 Zoo Tycoon: Marine Mania
10 The Sims: Wakacje
Cały czas mnie to zastanawia kto w ogóle żyje w tym kraju? :)

DAY OF THE MUTANTS
W post-nuklearnym świecie przeżyłeś tylko ty i mutanty. Przeżycie stało się twoim głównym celem. Każdy dzień jest walką o przetrwanie, nie jesteś bohaterem lecz zwierzyną. Przeżyj i nie pozwól się zjeść żywcem (bez skojarzeń tam pisze "żywcem" nie "z żywcem" to nie jest reklama browara :)) W grze będziesz miał do wyboru 35 broni i 40 rodzajów dodatkowego wyposażenia. Do przejścia będzie 20 unikalnych misji, z których każda będzie zupełnie inna niż poprzednia. Pamiętaj - jeśli ty ich nie zabijesz, oni zrobią to z tobą.

C-S CONDITON ZERO ZMIENIA TWÓRCÓW
Firma Gaerbox znana z THPS3 zrezygnowała z tworzenia nowego Countera. Na szczęście projekt przejęli panowie z Ritual (Heavy Metal F.A.K.K 2) Szczegóły dotyczące dalszych prac na projektem będą przekazane w czasie mistrzostw CPL w Dallas. Czekamy.

linqin


03     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Rzut Okiem - Gry