19     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak
MOCNE UDERZENIE

Witam jak co miesiąc Was, stali bywalcy SIKRETII, mimo wielu przeciwności losu udało nam się stworzyć nowy numer SS-NG! Miał on już być co prawda w tym miesiącu na nowej stronie (która jest już wykonana w 80%) , ale życie (albo raczej lekarze) niestety zweryfikowali nasze plany. Mimo tego ten numer i tak jest wyjątkowy!
Aktualny, styczniowy numer posiada całkiem nowego i (jak uważamy) bardzo funkcjonalnego i profesjonalnego lay`a. No po prostu jest boski :] (zawsze byliśmy skromni :] ), a stworzył go LooZ^ przy współpracy z RemX'em. Jakiekolwiek uwagi na jego temat ślijcie na adres [email protected]. Jakby tego było mało uruchomiliśmy nowy dział (stanowiący pewien przerywnik w krwawym życiu gracza :] ), hybrydę Movie Zone, Felietonu, Opowiadań i Galerii - Krótka Przerwę w Zabijaniu - na pomysł jego stworzenia wpadł Martin, który stał się dzięki temu nowym członkiem redakcji. Dział będzie się oczywiście sukcesywnie rozwijał, za co odpowiedzialny będzie własnie jego twórca. Dzięki niemu, nieco uporządkowaliśmy zawartość zina. Czas pokaże na co nas jeszcze stać :]
Przechodząc do zawartości aktualnego numeru zacznę też ostro. Przedstawiamy Wam felieton pt. "Ostatnie spojrzenie na SS" który może być traktowany jak 2 część mojego felietonu o SS z poprzedniego numeru - autor (a jest nim AloneMan) podejmuję próbę ostatecznej, chłodnej oceny Secret Service. Jesteśmy Wam to winni, jesteśmy Wam winni ukazanie SS'a takim jak był naprawdę. Czytelnicy dla czytelników, jeżeli redakcja tego nie zrobiła to ich wyręczyliśmy. Spełniliśmy bardzo smutny obowiązek.
W Klubie konesera bierzemy na warsztat Tajemnicę Statuetki, Space Quest 1. W naszej Karczmie RPG przedstawiamy Wam kolejne opowiadanie ze świata fantasy pod miło brzmiącym tytułem "Chaos" :] W Star Zone, naszym pokładowym dziale o Star Trek w którym jedyna kobieta w redakcji przybliży Wam postacie oraz przygody ukazane w U.S.S Voyager. Do Skupu Złomu trafił w tym miesiącu artykuł o "progresie recesywnym" czyli sytuacji z jaką mamy doczynienia na rynku kart graficznych.
Oczywiście czekają na Was także inne działy, Tips& Tricks, Wyłowione w Sieci i kilka receznji i zapowiedzi gierkowych m.in.: Far West, Restaurant Tycon, Live for Speed, MOHAA: Spearheada, oraz recke Pejotla Hearts Of Iron. Jest tego oczywiście więcej ale nie będę przecież wymieniał tu całego spisy treści :]
Ufff... naprawdę jest co czytać. Licząc na to że ilość tekstów odpowiada ich jakści zapraszam Was do lektury. Czekamy na Was za miesiąc w tym samym miejscu, a do tego czasu wpadajcie na stronkę, a na pewno dowiecie się czegoś ciekawego :]
Liczę na to że ktoś z Was wpadnie na jakiś ciekawy pomysł, a my pomożemy go wdrożyć w życie. Jeżeli masz tylko coś mądrego do powiedzenia to zapraszam do współpracy. Bawcie się dobrze podczas czytania!
Żegnam się z Wami pozdrowieniem PeCet z Wami! Nie dajcie się światu i grajcie tak dużo jak tylko się da! :]
Red. Nacz. DRIZIT

Eh, ale żeście się rozgadali, Towarzyszu Naczelny :]. Dobra, pora żebym i ja coś skrobnął do wstępniaka - przez ostatnich kilka tygodni na Sikretii pojawiały się tajemnicze informacje na temat nowej strony zina i jego przenosin do pewnego serwisu. Wszystkich niecierpliwych pragnę zapewnić, że nasze obietnice zostaną już wkrótce spełnione. Nasz drogi (baczność!) Towarzysz Naczelny (spocznij!) musiał na około dwa tygodnie udać się do szpitala. Jednak obiecał, że natychmiast po powrocie bierze się za stronę i całą resztę (a miał inne wyjście, z przystawionym do skroni Magnum '45? :P ). Tak więc cała redakcja trzyma kciuki i życzy Naczelnemu błyskawicznego powrotu do zdrowia i za stery SS-NG.
P.O. Red. Nacz. EMILL (ew. Z-ca :))

Witam :) Jako pełniący obowiązki zastępcy Naczelnego napiszę kilka słów. Praktycznie już dzień po wydaniu numeru 5 wiedzieliśmy, że ten będzie wyjątkowy. Pracowalismy nad nowym layem, planowaliśmy przenosiny na portal, powstawała strona o zinie. Jeszcze kilka dni temu ostatnie zmiany wprowadził nowy DTPowiec Rem-X. I nagle pewnego dnia okazało się, że jak coś ma się zwalić to się zwali... I to wszystko naraz ;) Problemy Drizita, problemy z serwerem, tekstami i składem zwaliły się na naszą głowę. Pozbawieni opiekuńczej dłoni naczelnego, przygotowani, że ten numer mimo zapowiedzi nie okaże się przełomowy staraliśmy się jak mogliśmy... I mówiąc szczerze udało się nam to co jeszcze 3 dni temu wydawało się niemożliwe! 6 numer ma nowego laya, jest najgrubszym jak dotąd numerem (38 stron) i wszystko uległo wkońcu pewnemu usystematyzowaniu. Oczywiście nie zatrzymujemy się w miejscu, dochodzą nowi ludzie pełni zapału i zaangażowania. Będziemy starać się poprawiać laya tak by byśmy mogli być z niego naprawdę dumni. W każdym razie liczymy na was, na wasze komentarze i spostrzeżenia. Prosimy też, żebyście częściej do nas pisali i informowali o nas swoich znajomych. Nic tak nas nie zachęca do pracy jak rosnący licznik ściągnięć. Nie chce już was dłużej zatrzymywać, życzę miłego czytania i zapraszam za miesiąc.

Ps. Z ostatniej chwili: Naczelny żyje i ma się dobrze :)
Ps2. Chciałbym szczególnie polecić opowiadanie pt."Gwiazda" mojej przyjaciółki FoXXXMagdy :)

P.O. Z-Cy. Red. Nacz. LooZ^ (ew. DTPowiec :))


19     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak