20     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos Ludu
W tym numerze na listy odpowiadam ja więc proszę o wyrozumiałość :) Była już wersja "made by Drizit", ale zagubiła się gdzieś w mrocznych zakątkach sieci. Takich problemów jeszcze nie mieliśmy :) Żeby już nie przeciągać zaapeluje tylko o to byście pamiętali o podpisie pod swoim mailem :) To znacznie ułatwia nam pracę.
LooZ^


Witam!
Tak sobie czytam ostatni numer "ss-ng" i coś mnie ruszyło (czyt. łza się w oku kręci). Kurczę, przecież tak się czytało "SS", dla mnie jedynie słuszne pismo o grach. Odkąd "SS" przestał istnieć próbowałem czytać inne pisma, ale bez rezultatów. Zbyt wrosłem w "SS". Cała reszta to g...... . Krótko - Jesteście Wielcy. Chyba mam prawo do takiej opinii. Pomimo swojego wieku (36lat) nadal "gram" i zamierzam to robić nadal przy Waszej pomocy. Mam tylko prośbę. Nie "padnijcie" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Obyście żyli wiecznie i Niech MOC Będzie z Wami.
Pozdrawiam
Jacek Mażarski

Witam!
Na początku gratulacje za podjecie się (z pozytywnym skutkiem) podtrzymania legendy najlepszego pisemka o grach jakie kiedykolwiek wychodziło na polskim rynku. Czytając kolejne wydania SS-NG przypomina mi się klimat, kiedy to co miesiąc z niecierpliwością wypytywałem panią w kiosku o nowy numer SS/NSS. I pomimo tego, że wiedziałem, że nie zabraknie i egzemplarza dla mnie to zawsze zaczynałem maltretować tą panią o kilka dni wcześniej:-) Tak bardzo pragnąłem dostać w swe ręce to 'czerwone cudo' (jak to powiedziała kiedyś moja dziewczyna o ... czymś :-P ) Teraz z równą niecierpliwością czekam na zassanie kolejnego numeru SS-NG. I w związku z tym mam kilka uwag dotyczących wyglądu oraz zawartości zina. Zaczynamy:
1.Nawigacja po kolejnych stronach- mogłaby być zawsze na wierzchu, ot czyste wygodnictwo bo nie chce mi się każdorazowo przewijać ekranu do góry gdy przeczytam tekst (można też przyciski nawigacyjne i numery stron [nazwa działu] zdublowac u dołu ekranu - to też jest dobre rozwiązanie) Jak widzisz to juz jest :)
2.Poziom niektórych tekstów jest niski... nie będę wymieniał z nazwiska, ale zwróćcie na to uwagę. Ciągle nad tym pracujemy
3. Korekta musi bardziej przyłożyć się do pracy, bo literówki są i to dosyć często Zwróciliśmy na to uwagę, powinno być lepiej
No to tyle - może nie jest tego dużo, ale mam nadzieje, że coś da. No chyba, że nie podzielisz mojego zdania - wtedy wyrzuć ten list do kosza, a ja ... i tak będę zasysał zina co miesiąc.
Pozdrawiam i życzę udanych świat Tobie, całej redakcji, a wszystkim czytelnikom SS-NG doczekania się SS'a w kioskach...
Narazie!

yo
Na początek gorące pozdrowienia dla całej Red_Akcji :D
Wow, nie wiem od czego zacząć, aż się łezka w oku kręci, gdy trzymam w łapkach (ups, na dysku :) świeżutki SS. Najlepsze czasopismo o grach wreszcie powróciło, brakuje mi tylko Bergera, no i Pegaza, [tfu, wypluj te słowa - dop. Emill] żywię tylko małą nadzieję, że kiedyś wrócą.

Chciałem się podzielić moją subiektywną oceną zina. Otóż z numeru na numer staje się coraz lepszy :D Szczególnie cieszy obecność redaktorów ze starego, dobrego SS, bo bez obrazy, to właśnie ich obecność (pomijając ciekawość oczywiście) skłoniła mnie do zapoznania się z treścią zina. Zdaję sobie sprawę, iż klimat "papierowego" wydania SS nie powróci, mimo to stworzenie elektronicznej wersji pisma uważam za pomysł więcej, niż genialny. Nie jesteśmy elektroniczną wersją pisma, jesteśmy gazetą kontynującą tradycje Sikreta

Wyrazy wielkiego uznania za wkład pracy włożony w powstanie dzieła dla wielu określanego mianem "wielkie"
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów:
Stały i oddany czytelnik

Ściągnąłem kilka numerów zina i muszę, przyznać, że z numeru na numer jest coraz lepiej.
Marty

Siemano, Calkiem przypadkiem trafilem na te strone i musze powiedziec, ze nie jest niezla, a nawet ze jest niezla. Lezka kreci sie w oku kiedy czytam wpisy w ksiedze holdow.
Bede sledzil Wasze poczynania.
hawk (Mateusz Przasnyski)

Wielkie dzięki! Bardzo cieszymy się z głosów poparcia od starej SSowskiej ekipy!


20     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos Ludu