21     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Super Supery Ressurection
Czym się różni gołąb? Dlaczego z karty zniknęła moja wypłata? I właściwie od kiedy tata umie piec? Dlaczego w tych superach są same kawały? I właściwie dlaczego panowie w fartuchach znów związali mnie i położyli do łóżka? Tak, nastał nowy rok a z nim znów zaatakowało nas milion nowych pytań dotyczących naszej egzystencji... taaa... pytań na które 99,99999999% ludności w Polsce nie zna odpowiedzi. Dlaczego prezydent tak nagle schudnął? Czemu Leper dalej hasa na wolności? Właściwie dlaczego znów dziś zupa była w kostkach? I kto do cholery pomalował tą knajpę na rogu na różowo? Dlaczego... dlaczego nie wspieracie naszej rubryki swoimi kretyńskimi, ale jakże pożądanymi superami?????? Przysyłajcie tego więcej :] Do zobaczenia [dlaczego?] za miesiąc. Dlaczego! Dlaczego panowie zabierają mnie doooo...
DRIZIT


Żona zabawia się z kochankiem gdy nagle słyszy zgrzyt klucza w zamku. Przerażona zaczyna się modlić:
- Boże spraw żeby czas się cofnął o godzinę !
Nagle słyszy głos z góry:
- Dobrze, ale kiedyś utoniesz.
Wszystko się udało, mąż się nie dowiedział. Od tego dnia kobieta unika wszelkich akwenów wodnych. Aż pewnego dnia dostała wiadomość ze wygrała wycieczkę statkiem po Karaibach. Po chwili zastanowienia mówi:
- Tyle lat się nic nie stało, zresztą raz się żyje - popłynę!
Rejs przebiega spokojnie aż tu nagle rozpętuje się sztorm. Ona znów się modli:
-Boże, chyba mnie teraz nie ukarzesz? Nie zabijesz przeciez pieciu tysięcy ludzi!
-Niewinnych?!?!! Ja was kurwa przez pięć lat zbierałem !!!

Kilku lekarzy - internista, pediatra, psychiatra, chirurg i patolog - wybrało się na kaczki. Do pierwszego ptaka miał strzelać internista.
- A może to jednak nie kaczka? Powinienem spytać kogo innego o opinię - zawahał się i kaczka odleciała. W drugą mierzył pediatra. - Nie jestem pewien, czy to kaczka. A poza tym, może mieć młode... - i ptak nietknięty zniknął za horyzontem. Następny w kolejce był psychiatra. - Wiem, że to kaczka, ale czy kaczka wie, że jest kaczką? - zamyślił się i przegapił okazję do strzału. Potem nadszedł czas na chirurga. Ten przyłożył fuzję do ramienia, strzelił bez wahania i ptak bez życia runął na ziemię. - Idź, sprawdź czy to była kaczka - powiedział chirurg do patologa.

Rozmawia dwóch kumpli:
- Kopę lat, co u ciebie?
- Ożeniłem się.
- O, to musisz być szczęśliwy?
- O tak, muszę!
Edyp z Syzyfem spotykają się na Bronxi`e
- Yo, rolling stone!
- Yo, mother fu**er!

Leci sobie samolot pasażerski. Stewardessa podchodzi do siedzącego w jego przedniej części Araba i widząc, że jest nieco poddenerwowany, pyta:
- Może podać panu drinka?
- Dziękuję, ale nie.
- Może jednak?
- Nie, za chwile prowadzę.

Synek przychodzi do ojca i pyta, czy mógłby mu wyjaśnić, co to jest polityka. Ojciec odpowiedział:
- Oczywiście, że mogę ci to wyjaśnić. Weźmy na przykład naszą rodzinę. Przynoszę do domu pieniądze, możemy mnie więc nazwać kapitalizmem. Twoja mama zarządza tymi pieniędzmi, nazwijmy ją więc rządem. Obydwoje troszczymy się wyłącznie o twoje dobro, jesteś więc narodem. Nasza pomoc domowa jest klasą robotniczą, a twój mały braciszek, który jeszcze leży w pieluszkach to przyszłość. Zrozumiałeś? Synek nie był za bardzo pewny, czy dobrze wszystko zrozumiał, zdecydował więc, że musi się najpierw z tym przespać. W środku nocy obudził się, gdyż braciszek narobił w pieluchę i krzyczał. Wstał i zapukał do sypialni rodziców, ale mama spała bardzo głęboko i nie dało się jej obudzić. Poszedł więc do gosposi i znalazł w jej łóżku swojego ojca. Nie przeszkadzało im wielokrotne pukanie do drzwi. Wrócił więc po prostu do łóżka. Następnego ranka ojciec zapytał syna, czy teraz już pojął, co to jest polityka i czy umie mu to wyjaśnić własnymi słowami. Syn odpowiedział:
- Tak, teraz już wiem. Kapitalizm pieprzy klasę robotniczą podczas gdy rząd śpi. Naród jest totalnie ignorowany, a przyszłość jest zasrana!.

A na koniec nieco twórczości ludowej. Oto "Satyra na XP`ka" by Kiniu.

WINDOWS XP JEST DO BANII!!!!!!!!
Choć mają go wszyscy.. znani, lubiani.
ładnie wygląda, lecz dużo zajmuje,
ciągle się wiesza i erroruje,
ciągle na pulpit cos bałagani,
śmieci i zwalnia, ciągle kaszani!!!
I nie ma DOS`a ta złośliwa WIN`doza,
nawet nie wiem czemu, nie toleruje innego systemu!!
Nie ustawisz nic tutaj samemu... wszystko po nowemu!!
Stare gierki nie zechcą działać... nawet jak bardzo będziesz się starać!!!
Wkurzają mnie bardzo te fajerłale, błędy programu i inne detale...
jednak trzymam "TO" na twardzielu - jak wielu.


21     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Super Supery Ressurection