28     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak


Gotowi, do startu.........start!!!!!
Do pracy ludu grający miast i wsi! Do jakiej pracy? Literackiej. Oto przed wami zupełna nowość, nie dość, że rusza nowa rubryka publicystyczna to na dodatek jest to Wasza rubryka. Dlaczego Wasza? Oto bowiem przed Wami możliwość napisania tekstu, na dowolny, najlepiej Wasz ulubiony temat (gry, muzyka, film, komiksy, klocki Lego, sport...). W tym dziale istnieje tylko jedna zasada: tekst musi być ciekawy. Zainteresowani? Nie wierzę, że nie. Teksty możecie przysyłać w dowolnej ilości i objętości, na mój adres mailowy, a ja obiecuję każdy tekst przeczytać i odpowiedzieć Wam.
W sumie to trudno taki wstępniak napisać, ja już skończyłem, a to dopiero kilka marnych linijek. No, ale nie będę się rozpychał, jak na pierwszy tekst openowy to chyba wystarczy? Za miesiąc mam nadzieję, że napiszę w tym miejscu dzięki za wszystkie teksty oraz przedstawię pokrótce pierwsze publikowane materiały. Zwróćcie uwagę jeszcze na konkurs poniżej. No to odmeldowuję się. Over and Out for month.
martin
KONKURS!!!!!!
Aby Was zachęcić do pisania zapraszam do udziału w konkursie. Wystarczy napisać opowiadanie oparte na dowolnej grze komputerowej (lub też nie :)). Nagrodą w konkursie jest komiks, ufundowany przez wydawnictwo Mandragora. Zapraszam do udziału.
28     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak